Kariéra | HelliT
13952
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13952,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kariéra

Kariéra

Do našeho teamu hledáme vhodné kandidáty na pozice:

Front End Developer

Náplň práce:

  • Tvorba webových aplikací a prezentací z dodaných grafických návrhů.
  • Aktualizace a drobné úpravy stávajících webových prezentací.
  • Spolupráce s teamem back end developerů.
  • Práce na unikátních projektech pro startupy i korporáty.

Požadujeme:

  • Vynikající znalost HTML, Javascript a CSS.
  • Znalost frameworku Boostrap výhodou, případně jiného javascriptového frameworku.
  • Grafický cit pro výsledný vzhled webových presentací.
  • Zkušenosti s prací v grafických programech jako Photoshop, Illustrator, Avocode.

Nabízíme:

  • Možno i pro juniorní kandidáty.
  • Participaci na projektech pro zákazníky z české startup scény.
  • Velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Odborné vzdělávání a školení.
  • Možnos práce z domova.
Chci být Front End Developer

PHP Developer

  • Příprava a implementace drobných i rozsáhlých projetků.
  • Návrh řešení, datové modelování, implementace v PHP a databází.
  • Spolupráce s teamem business analytiků a solution architektů.
  • Interní testování a řešení chyb z produkce.
  • Konzultace řešení se zákazníkem při vývoji či řešení chyb.

Požadujeme:

  • Praxe s programováním v PHP a návrhem aplikací, nejlépe za využití OOP.
  • Znalost prostředí Web aplikací, HTML, CSS, JavaScript, jQuery.
  • Znalost relačních databází.
  • Znalost jednoho z framework Worpdress nebo PrestaShop.
  • Samostatnost při návrhu úprav aplikací a logiky databází.
  • Schopnost komunikace s klientem při řešení dílčím úkolů.

Nabízíme:

Chci být PHP Developer