Informace o naší společnosti | HelliT
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O společnosti HelliT

SPOLEČNOST HELLIT

Jsme mladá rychle se rozvíjející společnost zaměřená na tvorbu unikátních webů a webových aplikací,
e-shopů i mobilních aplikací
pro iOS, Android a Windows Phone. Nabízíme také širokou škálu dalších služeb, které se postarají o zviditelnění Vaší společnosti v internetovém světě, například SEO (optimalizaci Vašich webových stránek pro vyhledávače), tvorbu kvalitního obsahu (copywriting), přípravu marketingových kampaní – zejména PPC (AdWords, Sklik) či komplexní návrh Corporate Identity.

Grafický design0%
Vývoj mobilních aplikací0%
Marketing & podpora0%
Tvorba webových stránek a e-shopů0%

NAŠE TVORBA KROK ZA KROKEM

Vaše webové stránky ztělesňují unikátní prezentaci Vaší společnosti. Na základě jednotné filosofie, vize a cílů Vaší firmy Vám zpracujeme jedinečnou a efektivní vizuální tvář.

 • 01 NÁPAD

  Pochopení Vašich aktivit je pro nás základem pro vytváření unikátních a vysoce reprezentativních internetových stránek, do kterých se promítne veškerá filosofie Vaší společnosti.

 • 02 KONCEPT

  Součástí našich služeb je také osobní pohovor, jehož účelem je poznat Vaši představu. Pochopení Vašeho záměru je pro nás základem pro vytváření unikátních a vysoce reprezentativních konceptů.

 • 03 DESIGN

  Vzhled Vašich webových stránek je první věc, která na návštěvníka působí a dle toho se rozhoduje, zda na Vaší stránce setrvá nebo ji opustí. První dojem se stává určujícím aspektem grafického návrhu, musí být proto jedinečný a okouzlující.

 • 04 VÝVOJ

  Na základě Vašich přání a požadavků vyvíjíme unikátní web. Precizní informační struktura webové prezentace je nedílnou součástí atraktivnosti Vašich stránek. Je nutné, aby se na nich zákazník rychle a jednoduše orientoval, jinak by Váš web brzy opustil a šel hledat štěstí u Vaší konkurence.

 • 05 TESTOVÁNÍ

  Abychom se ujistili, že je náš produkt vysoce funkční, nezapomínáme jej také patřičně otestovat. Zkoumáme všechny stránky a zkoušíme ovládání interaktivních prvků. Testujeme ve všech prohlížečích a na reálných zařízeních, než Vám hotový produkt předáme.